Tyto webové stránky používají cookies pro lepší uživatelský zážitek. Setrváním na stránkách souhlasíte s jejich použitím. Více informací… ×

Ž i v ý   k r m n ý   h m y z
a   t e r a r i s t i c k é   p o t ř e b y

tel.: +420 603 834 189   svingr@acheta.cz
tel.: +420 604 256 037   mandarinka@acheta.cz

Jsme s Vámi na FB
CalciumPro-MG vápník obohacený o důležitý hořčík
Čistý Vápník CA
EarthPRO-A
UVB zdroje nízkotlaké výbojky
Cvrčci bez chemie, virů a bakterií

Terárium REPTI PLANET sestavitelné 91,4 x 45,7 x 32 cm (1ks)

Terárium REPTI PLANET sestavitelné 91,4 x 45,7 x 32 cm (1ks)
foto1.jpg
foto2.png
foto3.png
foto4.png
foto5.png
foto6.png

Cena:

4299 Kč

(bez DPH: 3552,9 Kč)

Zboží nelze objednat!!

Dostupnost: vyprodáno

Výrobce: Repti Planet
Kód zboží: 007-60555

Terárium REPTI PLANET sestavitelné 91,4 x 45,7 x 32 cm

 

Repti Planet Terárium je určeno jako terarijní nádrž pro různé druhy živočichů, odpovídajících svou velikostí danému typu terária. Je vhodné pro plazy, obojživelníky, hady, bezobratlé, drobné savce a další druhy zvířat.

 

Pro dostatečné větrání je horní část terária vybavena kovovým pletivem, které zabraňuje úniku chovaných zvířat a krmného hmyzu. Vždy, když otevíráte vrchní díl terária, se přesvědčte, že nehrozí útěk zvířete z terária. Při zavírání dbejte opatrnosti, aby nedošlo k přivření zvířete, rostlin nebo dalších dekorací.

 

Terária jsou vybavena horním a spodním plastovým rámečkem, který umožňuje stohování terárií a umístění topných desek přímo na vnější stranu spodní skla.

 

Terárium je možné použít i jako paludárium s vodní plochou.

 

Pro krmení a manipulaci je možné vyjmout celou vrchní část terária.

 

 

 

Důležité :

 

–         Prosíme, pozorně si přečtěte celý manuál a ujistěte se, že jste dostali všechny části tohoto produktu před začátkem instalace.

 

–         Seznamte se s bezpečnostními pokyny a s manuálem na údržbu.

 

–         Tento manuál byl pečlivě připravován pro dostatek nutných informací. Snažili jsme se, aby všechny potřebné informace byly správné. Nemůžeme však brát jakoukoliv odpovědnost za tiskové či jiné chyby. Technická data jsou vždy brána jako informační a mohou se kdykoliv změnit bez předešlého upozornění.

 

–         Pokud napustíte terárium vodou, vždy vypněte ze zásuvky všechny elektrické přístroje před vložením rukou do terária.

 

 

 

Vybalení terária

 

Z terária odstraňte veškerý balící materiál. Umyjte a vyčistěte terárium od případného prachu pomocí navlhčené houbičky. Nepoužívejte žádné chemické čisticí prostředky a uvnitř terária nečistěte sklo hadříkem, který může být napuštěn chemickou látkou.

 

Kontrola terária

 

Ujistěte se, že balení výrobku je kompletní a sklo nebylo při přepravě poškozeno. Všechna terária byla důkladně testována a zkontrolována ještě před balením, ale doporučujeme napustit terárium vodou do výšky cca 5 cm. Před testovacím napuštěním mějte terárium na suchém místě, aby se včas mohlo zjistit případné vytékání vody při poškození skla.

 

Montáž terária

 

Součástí balení je návod na sestavení terária. Před samotnou montáží návod pozorně prostudujte a zkontrolujte, že je balení kompletní a nepoškozené. Dodržujte postup montáže.

 

Umístění terária

 

Důkladně si promyslete místo pro terárium, neboť po instalaci všech dekoračních prvků by již s teráriem nemělo být manipulováno. Vyberte si místo, kde je stabilní teplota cca mezi 20 až 25°C. Najděte ideálně místo s přirozeným světlem, ne však přímo u okna či v místech, na kterých by mohlo dojít k přehřátí terária. Také se vyhýbejte místům, kde jsou chemické či jiné výpary a kde se vyskytuje cigaretový kouř. Po výběru vhodného místa můžete začít s instalací rostlin a dalších dekorací.

 

Instalace elektrických přístrojů uvnitř přístroje

 

Pokud se rozhodnete instalovat  el. přístroje jako jsou např. topný kámen, mlhovač, vodopád a jiné uvnitř terária, vždy musí být všechna elektrická zařízení vypnutá – vytažená z el. zásuvky. Vyberte vhodné místo pro el.přístroje v teráriu a veďte jejich kabely k zadní části terária. Horní kryt je vybaven otvory pro umístění kabelů a hadiček. Pokud nebudete otvory používat, použijte záslepku. Zamezíte tak úniku krmného hmyzu. K vedení instalace je možné použít otvor, umístěný na bočním skle terária. Zavřete větrací mřížku a ujistěte se, že nehrozí únik zvířete z terária.

 

 

 

Instalace osvětlení

 

K osvětlení terária volte pouze produkty, které jsou k tomu určené, ideálně výrobky Repti Planet. Výkon svítidel by měl být v souladu s chovaným zvířetem a velikostí nádrže. Příliš vysoká teplota může mít za následek úmrtí zvířete a znehodnocení výrobku.

 

 

 

Katalogové číslo:

 

007- 60555 – RP Terárium sestavitelné 91,4×45,7x32cm

 

Nákupní košík je prázdný.


Přihlášení
Uživatelské jméno:
Heslo:
Ochrana proti spamu:

Zapomněli jste heslo?
Zaregistrovat se


Vyhledávání


Odběr novinek

ACHETA farm

Živý krmný hmyz
a teraristické potřeby

ACHETA farm - Švingr Vlastimil
Martiněves 126, Mšené Lázně (mapy.cz)
GPS: 50°37'66.101" N, 14°15'57.550" E

Úvod  |  E-shop  |  Aktuality  |  Služby  |  Vzkazy  |  Odkazy  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Mapa webu

Email: svingr@acheta.cz, mandarinka@acheta.cz
tel.: +420 603 834 189, tel.: +420 604 256 037
Velkoobchod - maloobchod - e-Shop - rozvozy - osobní odběr
Tradice 26 let celoročního prodeje hmyzu na internetu.


©1996–2022 ACHETA farm – Všechna práva vyhrazena
Tvůrce webu: Tvůrce webu
Webdesign: Webdesign