Tyto webové stránky používají cookies pro lepší uživatelský zážitek. Setrváním na stránkách souhlasíte s jejich použitím. Více informací… ×

Ž i v ý   k r m n ý   h m y z
a   t e r a r i s t i c k é   p o t ř e b y

tel.: +420 603 834 189   svingr@acheta.cz
tel.: +420 604 256 037   mandarinka@acheta.cz

UVB výbojky
Krmiva pro malá terarijní zvířata
EarthPRO-Insect Fuel
CalciumPro-MG vápník obohacený o důležitý hořčík
Čistý Vápník CA
EarthPRO-A
Testudo hermanni
Insect Fuel 50g
Cvrčci bez chemie, virů a bakterií

INKUBÁTOR - Lucky Reptile Herp Nursery II HN-2

INKUBÁTOR - Lucky Reptile Herp Nursery II HN-2
foto0.jpg
foto1.jpg
foto2.jpg

Cena:

4699 Kč

(bez DPH: 3883,5 Kč)

Dostupnost: na objednávku

Výrobce: Lucky Reptile
Kód zboží: LR-69802

INKUBÁTOR - Lucky Reptile Herp Nursery II (LR-69802) HN-2

Nově máme v nabídce inovovaný model populárního inkubátoru Herp Nursery (HN-2). Poznáte jej snadno na první pohled. Má svislé proužkování na dveřích, oproti horizontálnímu u staršího předchůdce. Dále má dvě plastové poličky a více prostoru uvnitř. Má lepší tvarování vnitřních prostor a tím lepší cirkulaci vzduchu. Rozdíl mezi teplotou u stropu a u dna může být v rozmezí 2-4°C. Používá technologii Peltierova článku, která umožňuje jak vyhřívání, tak i ochlazování vnitřního prostoru inkubátoru. Díky tomu může být zařízení používáno pro inkubaci vajec, ale i pro hibernaci plazů. Pokud nebudete inkubátor právě využívat, může sloužit jako minilednička na vychlazení nápojů. Rozmezí vnitřní teploty je zhruba mezi 5 až 60°C, ale tato teplota také závisí na teplotě okolí. Vestavěný digitální termostat umožňuje nastavení teploty po 1°C. Prosím pozor ! Teplota zobrazovaná  na displeji se může mírně lišit od skutečné teploty uvnitř inkubátoru, proto doporučujeme dodatečnou kontrolu  teploty externím teploměrem. Inkubátor Herp Nursery II nabízí nejen více prostoru než jeho předchůdce, ale je  také vybaven vnitřním osvětlením a průhlednými předními dveřmi. Největší výhodou a inovací je však systém,  který dovolí inkubátoru automatické přepínání mezi vytápěním a chlazením. Tuto funkci ocení chovatelé  zejména v letních měsících, kdy bude inkubátor v případě vysoké teploty okolí snůšky automaticky ochlazovat  na nastavenou teplotu. Je však nutno předeslat, že se nejedná o plně profesionální inkubátor, který je schopen  udržovat teplotu přesně na desetiny stupně. Pro běžnou teraristickou praxi však vyhoví dostatečně.  Další velkou výhodou o které se nikde nepíše je ta skutečnost, že inkubátor můžeme přiloženým kabelem připojit na palubní síť v autě. Do autozapalovače. Tím je umožněn např. převoz inkubovaných vajec, nebo choulostivých zvířat. Inkubátor je krásně modře podsvícen. Má i modré vnitřní osvětlení prostoru. Vylepšená je taktéž spotřeba elektrické energie díky lepší izolaci. Ta se nyní pohybuje okolo 10W/h. Dole je plastová vanička do které lze nalít vodu kvůli zvýšení vlhkosti, pokud inkubujete vajíčka v otevřených či děrovaných vaničkách.

Do tohoto nejnovějšího inkubátoru se vejde 24 plastových vaniček ve kterých Vám na burzách prodáváme živý krmný hmyz.

Vnitřní rozměry: cca 27x23x37 cm (d x š x v). Objem prostoru je 25L. Šířka se zvětšila o 1 cm. Uvnitř jsou dvě plastové poličky, které se dají nastavit do třech poloh.

Vnější rozměry: cca 34x42x49 cm

Hmotnost: 7,3 kg

EAN CODE: 4040483698024

Funkce inkubátoru:
Vnitřní osvětlení – stlačte tlačítko LIGHT (na přední straně inkubátoru, úplně  vpravo nahoře). Pro vypnutí osvětlení jej opětovně stlačte. ON/OFF – stlačením tlačítka On/Off (na přední straně inkubátoru, úplně vlevo  nahoře) může být přístroj zapnut/vypnut bez nutnosti jeho vypojení z el. sítě. Funkce MUTE – přepnutím knoflíku na zadní straně přístroje (NORMAL – MUTE)  uvedete inkubátor do tichého chodu. Větrák se bude točit pomaleji a provoz bude o poznání tišší.

Nastavení teploty:
Nastavte požadovanou teplotu pomocí tlačítek na přední straně inkubátoru (tlačítka vpravo od displeje, označeny  šipkou směřující nahoru či dolů). Pomocí těchto tlačítek zvýšíte nebo snížíte požadovanou teplotu.  Po nastavení teploty se na displeji objeví aktuální teplota uvnitř inkubátoru. Nastavená teplota je uložena  v paměti i při výpadku proudu.

!!! Balík lze zasílat pouze samostatně !!!

Nechtěli jste koupit také…

Nákupní košík je prázdný.


Přihlášení
Uživatelské jméno:
Heslo:
Ochrana proti spamu:

Zapomněli jste heslo?
Zaregistrovat se


Vyhledávání


Odběr novinek

ACHETA farm

Živý krmný hmyz
a teraristické potřeby

ACHETA farm - Švingr Vlastimil
Martiněves 126, Mšené Lázně (mapy.cz)
GPS: 50°22'29.682" N, 14°9'7.851" E

Úvod  |  E-shop  |  Aktuality  |  Služby  |  Vzkazy  |  Odkazy  |  Kde koupit  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  Mapa webu

Email: svingr@acheta.cz, mandarinka@acheta.cz
tel.: +420 603 834 189, tel.: +420 604 256 037
Velkoobchod - maloobchod - e-Shop - rozvozy - osobní odběr
Tradice 23 let celoročního prodeje hmyzu na internetu.


©1996–2019 ACHETA farm – Všechna práva vyhrazena
Tvůrce webu: Tvůrce webu
Webdesign: Webdesign